Armatura pneumatyczna

Armatura pneumatyczna - Pneumatyka warsztatowa


Armatura pneumatyczna, pneumatyka warsztatowa Sulechów. Zapewniamy pełne wsparcie dla wszelkich gałęzi przemysłu, produkcji czy usług. W naszym magazynie jest stale dostępna armatura pneumatyczna oraz hydrauliczna wiodących producentów tj. Rectus, ARO, Stasto i innych.

 

Armatura pneumatyczna - sklep

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online www.machonline.pl gdzie znajdą Państwo oferowane przez nas złączki pneumatyczne, szybkozłącza, aramtura pneumatyczna, węże, przewody, pistolety itp.

Złączki pneumatyczne
Złączki pneumatyczne

Złączki pneumatyczne wtykowe i złączki pneumatyczne skręcane umożliwiają proste, szybkie i pewne łączenie przewodów z innymi elementami układów pneumatycznych poprzez wciśnięcie wężyka do otworu montażowego złączki. Eliptyczny kształt pierścienia ułatwia wypinanie przewodu, szczególnie w wąskich i ciasnych przestrzeniach. To uniwersalne elementy stosowane w instalacjach pneumatycznych hydraulicznych i innych mediów roboczych.

Szeroka gama modeli ułatwia w ekonomiczny i prosty sposób skonfigurowanie dowolnej instalacji.

Zobacz ofertę
Szybkozłącza pneumatyczne
Szybkozłącza pneumatyczne

Szybkozłącza pneumatyczne o szerokim spektrum zastosowań w przemyśle. Zalety szybkozłączy pneumatycznych: obsługa jedną ręką, konstrukcja wtyku zoptymalizowana przez zwiększenie długości części wsuwanej.

Zobacz ofertę
Złącza kłowe
Złącza kłowe

Złącza kłowe używane są szeroko do powietrza i wody w przemyśle oraz budownictwie. Obie łączone części są takie same. Posiadają po dwa zaczepy (kły), zachodzące na występy złącza. Umożliwia to bardzo prosty sposób łączenia ich ze sobą poprzez dociśnięcie obu części do siebie i obrót.

Zobacz ofertę
Węże, przewody pneumatyczne
Węże, przewody pneumatyczne

Przewody pneumatyczne do sprężonego powietrza, węże elastyczne, w tym typowe dla pneumatyki i automatyki przemysłowej. Przeznaczone są m.in. do pneumatycznych systemów sterujących, narzędzi ręcznych, lakiernictwa czy robotów przemysłowych. Pełna gama elastycznych węży pneumatycznych o kalibrowanej średnicy zewnętrznej do montażu na szybkozłącza typu „push-in” oraz „push-on”. Przeznaczone są do instalacji pneumatycznych, hydraulicznych, olejowych, smarowania i chemikaliów. Wykonane z polietylenu (PE), poliuretanu (PUR), poliamidu (PA), teflonu (PTFE), PVDF. Dostępne również jako multi-węże oraz węże spiralne w różnych długościach.

Zobacz ofertę