Sprężarki śrubowe Ingersoll Rand oraz Doosan

Sprężarki powietrza Ingersoll Rand

Sprężarki powietrza Ingersoll Rand są specjalnie zaprojektowane dla zapewnienia najwyższej niezawodności, efektywności, trwałości i wysokiej jakości wykonania. W zakresie produktów dostarczanych przez Ingersoll Rand znajdują się sprężarki śrubowe chłodzone olejem oraz sprężarki bezolejowe. Ingersoll Rand słynie z najlepszych energoooszczędnych sprężarek zmiennoobrotowych. Zastosowane silniki oparte na magnesach stałych, które jako pierwsze wprowadził i wypromował Ingersoll Rand są wyznacznikiem elastyczności, oszczędności energii i niezawodności.

Ingersoll Rand to również bogata oferta sprężarek tłokowych do wszelkich zastosowań. Oprócz standardowych wersji olejowych występują specjalistyczne modele wysokociśnieniowe (ciśnienie do 350 bar).

Wszędzie tam się, gdzie niezbędna jest mobilność urządzeń i nie ma zapewnionego dostępu do energii elektrycznej niezastąpione są przewoźne sprężarki spalinowe firmy Doosan (dawniej dywizja Ingersoll Rand). Wysoka wydajność przy najniższym spalaniu paliwa w porównaniu z kompresorami spalinowymi innych producentów. Kompresory Doosan to pełen wachlarz modeli przeznaczonych do ciężkiej pracy.

Sprężarki śrubowe
Sprężarki śrubowe

ZOBACZ OFERTĘ
Sprężarki tłokowe
Sprężarki tłokowe

ZOBACZ OFERTĘ
Sprężarki przewoźne
Sprężarki przewoźne

ZOBACZ OFERTĘ