Serwis sprężarek śrubowych Ingersoll Rand

Serwis sprężarek śrubowych Ingersoll Rand

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu serwisu sprężarek śrubowych firmy Ingersoll Rand w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Ingersoll Rand) oraz producentów takich jak Atlas Copco, Kaeser, Alup, Boge, Airpress i innych kompresorów. Serwis sprężarek śrubowych naprawia urządzenia w oparciu o oryginalne części, jak również korzystniejsze cenowo, sprawdzone zamienniki znanych producentów.

 

O Serwisie sprężarek śrubowych Ingersoll Rand

Siedziba naszej firmy mieście się w Sulechowie koło Zielonej Góry, ale mobilność naszych serwisantów sprawia że jesteśmy obecni w zakładach na terenie całego kraju, a także w ościennych krajach.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń sprężonego powietrza, co pozwala nam na przeprowadzanie we własnym zakresie:

 

Dostępność części w serwisie sprężarek śrubowych Ingersoll Rand 

Nasz serwis sprężarek śrubowych zapewnia pełen dostęp do wszystkich oryginalnych części, przez co kompleksowo wykonujemy serwisy kompresorów. W ofercie posiadamy także tańsze markowe części zamienne. Wykorzystanie renomowanych części zamiennych pozwala zapewnić o dużo korzystniejszą usługę niż u innych autoryzowanych dystrybutorów sprężarek przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi zapewniając gwarancję na wykonane usługi.
Ciągłość produkcji jest dla przedsiębiorstw priorytetem. Dlatego też tak istotne jest utrzymanie sprężarek w nienagannym stanie. Niewłaściwa konserwacja powoduje zbędne przestoje w pracy, zwiększone zużycie energii elektrycznej, pogorszenie jakości produkcji, a przez to niższe dochody firmy. Z tego powodu świadczymy usługi w ramach serwisu sprężarek śrubowych Ingersoll Rand.

 

Samochody serwisu machAIR.pl

 

Serwis sprężarekOsoba serwisująca sprężarkę

Nasz serwis to wysoko wyspecjalizowany zespół inżynierów, posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty i profesjonalne narzędzi do pracy. Serwisanci przygotowani do wsparcia Państwa we wdrażaniu nowoczesnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań.

autoryzowany serwis sprężarek