Serwis sprężarek śrubowych Ingersoll Rand

Serwis sprężarek śrubowych Ingersoll Rand

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe sprężarek śrubowych firmy Ingersoll Rand w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Ingersoll Rand) oraz producentów takich jak Atlas Copco, Kaeser, Boge, Airpress i innych kompresorów. Urządzenia serwisujemy w oparciu o oryginalne części, jak również tańsze, sprawdzone zamienniki znanych producentów.

 

Obsługujemy zakłady na terenie całego kraju.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń sprężonego powietrza, co pozwala nam na przeprowadzanie we własnym zakresie:

Zapewniamy pełen dostęp do oryginalnych części, przy użyciu których wykonujemy serwisy kompresorów. W ofercie posiadamy również tańsze markowe zamienniki. Wykorzystanie renomowanych części zamiennych pozwala zapewnić o dużo tańszą usługę niż u innych autoryzowanych dystrybutorów sprężarek przy zachowaniu identycznej jakości wykonania i zapewnienia odpowiedniej gwarancji.
Ciągłość produkcji jest dla przedsiębiorstwa priorytetem. Dlatego też tak istotne jest utrzymanie sprężarek w nienagannym stanie. Nieprofesjonalna konserwacja powoduje zbędne przestoje w pracy, zwiększone zużycie energii elektrycznej, pogorszenie jakości produkcji, a przez to niższe dochody firmy.

 

Serwis sprężarek śrubowych

 

serwis_sprezarekserwis

Nasz serwis to wysoko wyspecjalizowany zespół inżynierów, posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty. Inżynierów bardzo dobrze przygotowanych do wsparcia Państwa we wdrażaniu nowoczesnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań.

autoryzowany_serwis